75 jaar vrijheid! Draag jij de fakkel ook?

In 2019 en 2020 herdenken we het beëindigen van de Tweede Wereldoorlog, 75 jaar geleden. We vieren dat we sindsdien weer in vrijheid leven, in het besef dat we samen verantwoordelijk zijn om vrijheid door te geven. Bij Hexspoor doen we dit met het fakkelspeldje.

Met de fakkelcampagne wil het Nationaal Comité 4 en 5 mei zoveel mogelijk mensen enthousiasmeren de fakkel te dragen in aanloop naar, en op 4 en 5 mei. De fakkel staat symbool voor herdenken op 4 mei en het vieren van de bevrijding en vrijheid op 5 mei.

Je kan deze vrijheids-pin bestellen via de webwinkel, dan zullen wij ervoor zorgen dat je de pin zo spoedig mogelijk in huis hebt. En wil je de pin bestellen voor een ander? Dan zullen we er een kaartje bij doen, zodat je er een persoonlijke vrijheidsboodschap op kan schrijven. Zo geef je vrijheid door!

Delen

Meer Nieuws

Kom naar de Proeftuin!

Hexspoor ondersteunt graag lokale initiatieven, zo ook de Proeftuin op 16 april. Tijdens de Proeftuin kan het publiek kennis maken met de lokale horeca van

Lees meer