Hexspoor-fulfilment team @ #BrabantBusinessBATTLE

Het Hexspoor-fulfilment team ging de uitdaging aan! Op zaterdag 28 september waagden wij ons voor de 3e maal aan de #BrabantBusinessBattle. Door deze battle is er ruim 12.000 euro overgemaakt naar de stichting Met Je Hart!

De Brabant Business Battle was in meerdere opzichten een groot succes: 160 deelnemers, vele supporters en een sportieve sfeer. De combinatie van de brains en balls bracht een geweldige dynamiek. We begonen in de zon en eindigden met een zonnige prijsuitreiking met een eervolle 5e plaats!

Ons team van 6 collega’s verdedigde een enervende dag lang de eer van Hexspoor – no guts no glory. Een dag waarop we veel hebben kunnen leren van de aanpak uit het leger. Wij zijn trots dat iets hebben kunnen doen om Stichting Met Je Hart te ondersteunen én gelijktijdig een bijzondere dag teambuilding.

 

Delen

Meer Nieuws

Kom naar de Proeftuin!

Hexspoor ondersteunt graag lokale initiatieven, zo ook de Proeftuin op 16 april. Tijdens de Proeftuin kan het publiek kennis maken met de lokale horeca van

Lees meer