Menu

Team Hexspoor schittert bij de Business Battle

Het team behaalde de 2de plek!

Hexspoor verovert
de 2de plek!

Wat een prestatie! We zijn ontzettend trots op ons Hexspoor team, dat de tweede plek heeft veroverd tijdens de Brabant Business Battle.

Na 25 jaar Hexspoor E-fulfilment zit het gelukkig wel goed met ons teamwork! Tijdens deze drukke dag kregen onze collega’s de kans om te leren van onze Nederlandse militairen op de legerbasis van Oirschot. Met 114 deelnemers en 19 teams was deze strijd zonder twijfel een spectaculair evenement. Onze dank gaat uit naar Defensie, Fontys Sporthogeschool en Rotary Club Boxtel-Oirschot-Haaren voor hun uitstekende organisatie!

Een speciale shout-out naar ons team: Geert, Silvan, Tijn, Thijs, Sjors, Loek en Michel voor hun tomeloze inzet en doorzettingsvermogen.

We zijn blij dat onze deelname de stichtingen Defensie Mount13 en Stichting Licht voor Eindhoven heeft ondersteund. Samen werken we aan iets goeds!

Delen